Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » vyhledávání v emailech - zaseknutí outlook (vyhledávání v emailech - zaseknutí outlook)
  •  
Radim je nyní offline Radim

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj,

zdravím zde na kerio fóru.

Chtěl bych se optat ohledně vyhledávání v outlook připojený přes kerio connector. win7 + Outlook 2010 (vsechny aktualizace) a kerio connect 8.2.3 a tím i aktualizovaný connector. Problém se děl již při verzi 8.2.2.

Jde o to že při spuštění hledání často dojde k zamrznutí outlooku což se dříve nestávalo. Hledání je velmi pomalé a dříve bylo i nekompletní.

Provedeny změny co se týká hledání v outlook - zrušeno "vyhledání pouze některých položek pro rychlejší vyhledávání" a úpravy v indexování že "znaky s háčky a čárky jsou brány jako znaky bez diaktritiky". Indexování hlásí indexaci hotovou.

I tak při vyhledávání když dojde k zamrazení outlooku tak v správci úloh vidím Keriokonektor jak nabírá na velikosti paměti. Občas nakonec vyhledá občas skončí v naprostém záseku i po zanechání 15 minut.


Nemohl by mě někdo nasměrovat co by mohlo být případně potřeba poupravit aby hledání bylo stejné rychlé jako při hledání přes exchange?

Děkuji za každou radou či nasměrování Smile
Předchozí téma: Samsung Galaxy S4 exchange activesync problém
Další téma: Update na 8.2.4 64bit Centos 6.5
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:31:49 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81114 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.