Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Deformace přílohy JPG v iPhone (Odeslaná nebo přijatá zpráva obsahující JPG přílohu se zobrazí s pruhy nebo chybou barev.)
  •  
Laco

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
máme několik účtů v MS Outlook 2010 KOCOff + Exchange iPhone (OS 7.1).
Pokud z iPhone zašlu foto JPG skrze email nebo stahuji přílohu (vždy pokud je větší jak cca 680kb) dochází k deformaci fotky (pruhy posunutých pixelů, příp pruhy s různým odstínem skrze celé foto). U malých příloh cca 200-300kb je vše OK. Nemá vliv zda jedu skrze WiFi nebo 3G operátora (VOD/TM/O2), ani zda mám zapnuté SSL nebo ne. Deformace se ukáže jen na iPhone, v MS Office a WebMail je příloha v pořádku. Pokud se podívám do odeslané pošty v MS Outlook je příloha OK. Pokud takto staženou a poškozenou přílohu v iPhone znovu přepošlu, sám sobě příp. na jiný email, tak je deformace přílohy již trvalá bez ohledu na mail klient ve kterém ji prohlížím.
Zkoušel jsem smazání a znovu nastavení účtu na iPhone i v MS Office, integritu uživatele, vyp/zap SSL. bez výsledku.

Děkuji za každou radou.
Dědek.

• Příloha: obrázek.JPG
    (Velikost: 95.38KB, Staženo 202 krát)

Když to nejde hned, resni to a zkus to zejtra. OS MS Smile
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Ještě nám alespoň prozraďte jakou verzi Kerio Connect máte.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Laco

Máme zásek na 8.0.0(639) Sad již bez Maintenance. Nicméně doposud žádný problém.

•  
milan.bohata je nyní offline milan.bohata

Zdravím,
nedávno se mi stalo to samé (KC 8.2.3 vs. IOS 7.1), účet na iPhone jako exchange, vertikální pruhy v jpg stažených na iPhone, při přístupu do mailboxu přes webového klienta ale byly v pořádku. Popravdě jsem si to odůvodnil chybou spojení a nezkoumal jsem to dál, takhle to vypadá na něco systémového.

mb.
  •  
Laco

DD,vysledován další postřeh. Doručená zpráva na iPhone má dole napsáno, že byla stažena jako obyčejný text a odkaz "Stáhnout celou zprávu" Pokud již máte kliknuto na přílohu, která se natáhla je deformovaná, tak po kliknutí na "Stáhnout celou zprávu" se jako by "refrešne" JPG a barvy se srovnají. Ale pokud si na přílohu nekliknete a rovnou dáte stáhnout. Tak se příloha nenatáhne a kapacita se změní na 0kb a již nejde znovu natáhnout. Sad

Možná by zabralo někde změnit aby se zpráva nestahovala jako byč. text. ??

Předchozí téma: Kerberos - zvlastne chovanie
Další téma: 2 Kerio connect na jednom serveru
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 23:41:55 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.98469 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.