Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Prevence útoků (blokované stránky)
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Příspěvky: 48
Odeslat poštu tomuto uživateli
KWF u zákazníka blokuje přístup na některé stránky, dle logu jsem zjistil že to dělá Systém prevence útoků - databáze nežádoucích adres - Botnet command & Control servers
Jde nějak zadat vyjímka z této kontroly? Jediné co mi pomohlo je že u této skupiny snížím ze "zahodit" na "oznánit", ale vypínat celý filtr kvůli několika web stránkám mi nepřije jako dobré řešení... ale nepřišel jsem na to jak zadat vyjímku z této kontroly.
Samozřejmě jsem jim řekl ať to řeší se svým providerem kde mají ty dotčené stránky, ale to bude na dlouho, takže hledám řešení na dobu než se dostanou z blacklistu.

Výpis logu security kde je vidět blokování filtrem:
[22/Apr/2014 13:00:21] IPS: Packet drop, severity: Blacklist, Rule ID: 1:2404208 ET CNC Palevo Tracker Reported CnC Server TCP group 5, proto:TCP, ip/port:192.168.0.25:57317 -> 205.178.189.131:80

Kdyby měl někdo nějaký nápad na zadání vyjímky z filtru tak sem s ním Smile
Předchozí téma: Změna pravidla
Další téma: windows 8 bing.com
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 04:31:17 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86906 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.