Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » připojení k www serveru (vícenásobné připojení k https)
  •  
tyckar je nyní offline tyckar

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
je normální že jeden klient z jedné IP, otevře více připojení ke Keriu Connect (přes https web klienta) viz přiložený screen?
Díky

  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano, to je v pořádku. Každý internetový prohlížeč používá 2-10 současných spojení na jakýkoliv web server. A pokud aplikace používá AJAX (stahování dat na pozadí), tak jsou spojení navazována i v době, kdy uživatel na nic na stránce nekliká.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Vydán Kerio Connect 8.3.0
Další téma: Apple MacOSX, iOS atd.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út úno 20 00:41:24 CET 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.40670 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.