Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Kerio Control ma nepusti do windowsu (Kerio control spusti bootovanie a dalej prakticky nic)
  •  
mirec243 je nyní offline mirec243

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím Vás,
nie som žiaden znalec Keria, len sa mi podarilo s ním prísť neúspešne do styku. Keďže som pracoval s firemným CMS, tak chceli odomňa aby som si nainstaloval Kerio Control VPN a poslali mi link, kde to stiahnem (http://www.kerio.cz/support/kerio-control) ja som si stiahol hneď to prvé Kerio Control Software Appliance. Normálne mi to nešlo nainstalovat, tak som vytvoril z toho bootovacie USB a sup ho tam dnu, lebo ja šikovný som si myslel aký som pán, keď mi to tam takto pôjde. Reštartol som spustila sa nejaka instalacia, chcelo to odomna aby som napisal 135 a všetky kroky som urobil, notebook sa reštartol a ja plný očakávaní som čakal, že sa mi zapne naspäť do windowsu. Niekde sa však stala chyba Crying or Very Sad Windows nenabootovalo len mi hodilo stlač ESC pre Kerio boot menu tak som stlacil a vysocili mi tri možnosti na výber:
1. Kerio control (8.3.1 build 2108)
2. Kerio control (8.3.1 build 2108), safe
3. Factory reset

Prvé dve možnosti som vyskúšal a vždy som sa dostal len po Chyba: Inštalační program nenalezl v tom počitači podporovane síťové rozhraní. V instalci nelze pokračovat a možem to jedine pomocou F8 reštartovať. Ja by som rád našiel sieťové pripojenie, ale neviem ako. Rovnako ma to nechce pustiť ani do WIndowsu, žiadne safe mody a podobne nedokážem spustiť. Už som asi aj vybil tlačidlo na safe mode. Factory reset len restartuje a nic sa nedeje.
Ja by som Vás pekne prosil, ako sa tohto zbavím, poprípade doinstalujem, aby som mohol dostať späť do WIndowsu a postahovat si apon doležité veci.
Budem vám veľmi vďačný.
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Situace je takova ze jste si misto Kerio VPN klienta stahnul instalacni soubor pro Kerio Control a dokoncenim instalace jste si premazal cely obsah disku.

Nezbyva nez system Windows nainstalovat znovu.
  •  

Aha, čiže už nedokážem to nejak doinstalovat a moje súbory sú totálne v háji?
  •  

Neni uz co doinstalovat, instalaci jste uspesne dokoncil.
Kerio Control je software zalozeny na Linuxu a kterym jste si bohuzel svoji instalaci Windows prepsal.

Duvod proc vypisuje chybu a nespusti se je ten ze vas notebook zrejme nema podporovany hardware pro beh Kerio Control.
  •  

Takže nespustím ani windows recovery z hdd?
  •  

Na to bohuzel nedokazu odpovedet, nevim jake jste mel puvodni rozdeleni disku a o jaky konkretni notebook se jedna. Ale predpokladam ze na HDD nic nezustalo.
Předchozí téma: Dosažen limit počtu spojení na jeden počítač
Další téma: presmerovanie Kerio Control
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne říj 22 15:27:23 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00421 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.