Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio Connect problém (Kerio Connect problém )
  •  
cerma je nyní offline cerma

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
potřeboval bych poradit jak omezit jednoho uživatele který je v naší doméně a na serveru je od něho ve frontě tisíce zpráv, přitom nic neposílá. Jak ho mám omezit abych ho úplně nezablokoval a posílal jen to, co opravdu posílá?


Děkuji
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Kdyz jsou tam od nej tisice zprav tak posila. Asi bych se zameril na to zjistit kdo ty emaily generuje a zastavit to. Takhle to vypada jako vir nebo nekdo zneuziva jeho prihlasovaci udaje.
Předchozí téma: Apple MacOSX, iOS atd.
Další téma: Přeposílání emailů
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St čec 18 16:01:05 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.07289 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.