Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nové pravidlo (filtr) zpráv se neukládá - VYŘEŠENO
  •  
StR je nyní offline StR

Příspěvky: 26
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podařilo se mi s podporou najít řešení problému kdy se přes outlook neukládá nově vytvořené pravidlo, možná to někomu pomůže:

Celý problém je v tom z jakého místa v outlooku se vyvolá dialogové okno pro tvorbu pravidel.

Existují 2 místa:
1. 2007 Nástroje/Pravidla a oznámení
1. 2013 karta Domů, sekce přesunout /Spravovat pravidla a oznámení

2. 2007 nástroje/možnosti/kerioConnect/Filtrovací pravidla
2. 2013 karta Kerio Connect, Možnosti/filtrovací pravidla

Funkční je tedy pouze místo 2.
  •  
Miroslav Kroc je nyní offline Miroslav Kroc

Příspěvky: 26
Odeslat poštu tomuto uživateli
V tomto případě jde o dvě nezávislé sady filtrovacích pravidel. První sada jsou lokální pravidla poštovního klienta. Druhá sada jsou pravidla uložená přímo na Kerio Connect serveru.
Pokud chcete využívat pravidla pro filtrování pošty uložené na Kerio Connect serveru, musí být použita serverová verze pravidel. Tato sada pravidel je v Outlooku dostupná pouze pokud je instalován Kerio Outlook Connector.
  •  
StR je nyní offline StR

Příspěvky: 26
Odeslat poštu tomuto uživateli
Souhlasím s vámi, ale velmi mě zmátlo toto:

Dialog pro zadávání pravidel je naprosto identický v obou případech a obsahuje všechna moje předchozí pravidla (tudíž nerozeznám jestli se nacházím v lokálních pravidlech nebo KC).

Při použití cesty 1.2007 se musí ještě potvrdit mezi-dialogové okno ve kterém zatrhávám jestli chci spravovat pravidla v outlook(lokální) nebo v Kerio Connect, i přestože zatrhnu že chci v Kerio Connect a pokračuji dál tak se pravidla neuchovají.

Musí se použít cesta 2.
  •  
Roman Diviš (Kerio) je nyní offline Roman Diviš (Kerio)

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Správně by mělo být možné upravovat pravidla oběma způsoby. V prvním způsobu je ale bohužel chyba, která způsobí neuložení pravidla. Tato chyba bude odstraněna v příští verzi mailserveru. Do této doby je nutné používat druhý způsob editace pravidel
Předchozí téma: Musí být server nebo stačí lepší stanice?
Další téma: archivace outlook 2013 - původní položky se nesmažou z původního adresáře
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:57:51 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81647 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.