Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Doménové zápatí - podmíněný řádek
  •  
Ondřej Mikeš je nyní offline Ondřej Mikeš

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den.
Chtěl bych začít využívat doménové zápatí, ale nepřišel jsem na způsob jak docílit toho, aby se v případě prázdného POLE negeneroval celý řádek. Například když udělám řádek:
mobil: (Mobil)
Tak aby se v případě prázdného pole "Mobil" nezobrazoval celý řádek. Nyní to mám tak, že když uživatel nemá mobilní telefon, má v patičce řádku kde je pouze "mobil:", což vypadá divně.
Neřešil jste to někdo ?
Předchozí téma: Problém s IM v KerioConnect
Další téma: Kerio Connect a Outlook 2013 RT
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:58:00 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.89802 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.