Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOC změna názvu účtu (Změna názvu účtu v Outlooku)
  •  
Gregorij89 je nyní offline Gregorij89

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli se vydáním nové verze KOC změnilo něco na možnosti změnit název účtu. U starého KOC to nešlo, nový nabízí možnost několika účtů v jednom profilu, tak mne napadlo, jestli se i na jménu účtu něco nezměnilo. Mám několik účtů (v různých doménách), ale samozřejmě se stejně vyplněným jménem, takže po přidání do Outlooku všechny účty mají název Mailbox - Jméno Příjmení, což je velice nepraktické. Zajímavé je, že při psaní nové zprávy jsou účty rozlišeny. Pokud rozevřu položku Od, tak hlavní účet má název Kerio Connect (KOC Offline Edition) a ostatní emailová adresa - Kerio Connect (KOC Offline Edition).

Děkuji
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Název účtu nadále měnit nejde. Nicméně pokud máte v profilu více účtu se stejným jménem, měla by se ke jménu každého takového účtu s nejednoznačným jménem doplnit emailová adresa (takže název účtu by měl být "Celé jméno - email").

Pokud se vám tak neděje, doporučoval bych vytvořit v Outlooku nový profil.
Když uvádíte, že jméno účtu je "Maibox - Jméno Příjmení" (v této formě se jméno účtu uvádí do Outlooku 2007) a že hlavní účet má název pouze "Kerio Connect (KOC Offline Edition)" bez emailové adresy, předpokládám, že váš profil je již starší.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Předchozí téma: Fotografie Kerio vs Outlook
Další téma: SOPHOS
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:56:59 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82038 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.