Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Fotografie Kerio vs Outlook (Které foto má přednost?)
  •  
Caer je nyní offline Caer

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
mám dotaz ohledně fotek v keriu

Doteď jsme to dělali tak, že pokud jsme chtěli fotku u veřejného kontaktu v Outlooku, přidal ji admin klasickým způsobem - v outlooku rozkliknul kontakt a přidal fotografii.

Od aktualizace na verzi Kerio Connect 8.3.0 (2683) která umožňuje uživateli přidat si své foto přes webmail nebo administrátorovi v admin konzoli, se fotky různě "ztrácejí" nebo naopak "vrací" se staré foto.

Zkoušeli jsme to snad všemi možnými i nemožnými způsoby (přes admin konzoli smazat uživateli staré foto, poté přidat nové, nebo smazat foto, přidat pouze přes Outlook), ale stále se nám nedaří zjistit logika přidávání fotek tak aby bylo foto vidět správně ve webovém rozhraní i v kontaktech Outlooku (tam je prázdný čtvereček, foto se objeví až po rozkliknutí na kartě kontaktu)

Máte s tím někdo zkušenost nebo máte stejný problém?

Předem děkuji za odpovědi/nápady

edit 19.6.2014: Vážně nikdo? Sad

[Aktualizováno: Čt, 19 červen 2014 14:03]

Předchozí téma: Kerio Connect a Outlook 2013 RT
Další téma: KOC změna názvu účtu
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:57:43 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81860 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.