Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » poslední aktualizace (Přeskočení několika aktualizací)
  •  
rosi

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
pro jistotu se chci zeptat, zda můžu přeskočit několik aktualizací a rovnou instalovat poslední verzi 8.3.2? Konkrétně jde o starší verze 8.1.1 a 8.2.2, platná licence, obě na windows 2008 R2.
Omlouvám se za ten dotaz, hledal jsem v příspěvcích, našel jsem jeden z roku 2008, kde je uvedeno, že se může instalovat rovnou poslední aktualizace, ale přece jen bych se rád ujistil a vyhnul případným problémům.
děkuji
r.
Předchozí téma: Synchronizace kontaktů Kerio Connect - Mozilla Thunderbird
Další téma: Elektronický podpis v Kerio Webmailu
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:57:30 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81961 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.