Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio Outlook Connector (Offline Edition) Outlook 2003 - nastavit jako nevýchozí schárnku
  •  
kulatymic je nyní offline kulatymic

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

používám Kerio Outlook Connector (Offline Edition) 8.3 s Outlookem 2003.

Mám jednu e-mailovu adresu pro Kerio Connector (např. jan@domain.cz) a několik dalších, kde se připojuji přes IMAP nebo POP3. Výchozí adresu kterou používám pro novou poštu je např. jan<at>otherdomain.org (POP3).

Problém je, že když obdržím poštu na jan@domain.cz a zvolím v Outlooku "odpovědět", automaticky se vybere výchozí e-mail a nikoliv "jan<at>domain.cz" (jako v případě e-mailů běžících na protokolu POP nebo IMAP)

Jediné řešení které se mi povedlo, je zvolit výchozí účet "jan<at>domain.cz Kerio Outlook Connector". Bohužel Kerio nechci mít jako výchozí.

Je to dost frustrující, při každé odpovědi na e-mail musím přepínat na Kerio Connector.

Děkuji za rady.

[Aktualizováno: St, 17 září 2014 23:36]

  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Bohužel, toto chování je nám známo, jedná se o jeden z problémů, kvůli kterým doporučujeme používat Kerio Outlook Connector jako primární účet. Jako uživatel s ním asi nic udělat nedokážete. Doufáme, že problém vyřešíme v některé z budoucích verzí.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 26 01:34:47 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86404 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.