Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » po migraci prazdne mailboxy
  •  
mates.prokes je nyní offline mates.prokes

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

používáem Kerio Connect 8.3.2. Pokoušíme se migrovat na nový stroj (WIndows Server), který je ve stejné doméně. Pokud ručně přesunu mailbox, po přihlášení (přes webové rozh.) ke schránce se neobjeví žádné složky, zprávy. Pouze adresář z Public. Odzkoušeno i s pomocí migrace v kerio connect přes "distribuovanou doménu". V logu se objeví hláška o úspěšně dokončené migraci a data ve schránce fyzicky jsou.
Můžete mne prosím navést, kde by mohla být chybka...?!

Díky
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nový server je trial a nemá řádnou licenci. Každopádně v error logu na tom serveru by měly být záznamy, proč data nevidíte.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
mates.prokes je nyní offline mates.prokes

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
V tuhle chvíli je licence skutečně trial. Máme jen pro jeden stroj. Takže dokud nezadám licenční soubor, nemám možnost oveřit, zda migrace skutečně v pořádku proběhla? Mimochodem v err.logu není poznat, že se jedná právě o tento problém. Pouze z logu vyčtu, že jsou složky nedostupné.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 26 01:04:46 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.89493 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.