Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Připojím se jen k VPN serveru KERIO
  •  
Dannys je nyní offline Dannys

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj,
všem chtěl bych Vás poprosit.Mám problém s nastavením VPNKY. Na vpnku se v pohodě přípojím přes vpn klient a mohu se také připojit na hw na kterém běží control.Ale nemohu se přípojit na ostaní stanice nebo dostat na sdílené složky.V případě že udělám script (routing) který spustím na pc na kterým se chci připojit tak je to možné se pak vzdáleně připojit.Ale bohužel se to nechová jak kdybych byl přípojen do lokální sítě.děkuji za rady.Nevím bud nemám něco nastaveno na DNS ? nebo routing nevím už.Jinak sit je v doméně.
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Standardne se na Kerio VPN klienta predavaji vsechny lokalni subnety pripojene na Kerio Control (vsechny LAN interface).

Pokud potrebujete klientum predavat custom routy, je nutne to na VPN serveru nakonfigurovat - http://kb.kerio.com/product/kerio-control/vpn/configuring-ke rio-vpn-tunnel-1304.html
  •  
Dannys je nyní offline Dannys

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj dík zkouším a zatím se nedaří Smile vždy se připojin je hw kde běží KERIO Control.Ale když udělám script : route add 10.189.129.0 mask 255.255.255.0 172.16.10.3 a spustím na nějaké jiné stanici tak se připojím.Ale na ostatní ne.
Předchozí téma: Kerio Control Web Filter: Neaktivováno.
Další téma: VPN client - script
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:05:16 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.07845 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.