Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN client - script (Po připojení VPN mapovat jednotku)
  •  
StR je nyní offline StR

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

prosím o radu,
uživatel klient win 7 home bez domény si vytočí VPN a následně z plochy ručně spustí dávkový soubor který namapuje sdílenou jednotku pod písmeno U (net use U: \\server\u president: NO) Toto funguje.

Potřebuji najít způsob jak soubor spustit automaticky po úspěšném vytočení VPN.
Zkoušel jsem Prohlížeč událostí (Event Viewer) a chtěl jsem si na základě události spustit z plánovače úloh potřebnou akci.

ale nemůžu najít žádnou událost která nastane při úspěšném vytočení (připojení)

Díky za radu.
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Protokol: Aplikace
Zdroj: RasClient
Event id: 20225
  •  
StR je nyní offline StR

Zkoušel jsem a událost mi to negeneruje jenom když systém připojí síť internet.
poslední událost mám z 9.9.
Předchozí téma: Připojím se jen k VPN serveru KERIO
Další téma: Ulozeni nastaveni administracni konzoly Kerio 7 na windows 8
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 02:19:20 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00344 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.