Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Webmail vyhleda pouze maily do urciteho data a novejsi ne. (Webmail vyhleda pouze maily do urciteho data a novejsi ne.)
  •  
Vladas je nyní offline Vladas

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
ahoj mam problem ze kdyz dam vyhledavat v kerio webmailu najde to pouze emaily od nejakeho data napriklad do 1.8.2014 ale novejsi to nenajde netusite kde nebo v cem by mohl byt problem?

Diky
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podle popisu to vypadá, že se novější emaily nevkládají do fulltext indexu. Doporučil bych zapnout debug zprávy pro Fulltext v debug logu.

[Aktualizováno: St, 15 říjen 2014 18:55]


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Aktualizační url pro KOFF
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.3.3
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:05:14 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88081 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.