Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Import certifikátů Exchange Active Sync
  •  
kotemi je nyní offline kotemi

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

změnil jsem telefon a přešel na jinou platformu. Na původním IOS toto fungovalo bez problémů. Po změně na Android 4.4.4 jsem narazil na problém šifrovaných zpráv. Podle mého se přes Active Sync nepřenáší do mobilu certifikát uložený u kontaktu.
Vše ostatní mi funguje. Kontakty se zesynchronizovaly správně. Až na toto. Mobil umožňuje označit zprávu jako šifrovanou, ale napíše, že adresát nemá uložen certifikát.
Předchozí téma: Certifikat a lokalny uzivatelia
Další téma: ruční označování spam/not spam je polovičaté
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:06:01 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82128 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.