Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Nefunkční web AVG
  •  
FrEgo je nyní offline FrEgo

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, již delší dobu se nemohu připojit na web AVG ani z jednoho PC v lokální síti, která je za Kerio Control (nezkoušel jsem všech cca 40, ale asi 6 PC). Většinou se připojím pouze na úvodní stránku, ale dál se nedostanu. Někdy se nedostanu ani na tu.
Skončí to hláškou: Web je zaneprázdněn a nemůže tuto webovou stránku zobrazit HTTP 408/HTTP 409. V tomto případě se v logu WEB se tento zápis ani neobjeví. Zkouším IE, FireFox a Chrome se stejným neúspěchem.
Na jiný web s tímto problémem jsem nenarazil, jinak se dostanu všude.

Pokud svůj PC připojím přímo za modem, na AVG se dostanu bez problému.
Zkusil jsem nainstalovat Kerio Control na jiné PC, zaregistrovat licenci, neobnovil jsem konfiguraci a na přednastavené pravidlo "všechny PC z LAN mohou ven na internet" jsem se připojoval kamkoli mimo webu AVG, který opět nefungoval.
Nejsem žádný superajťák a nevím si už rady a proto prosím o pomoc Rolling Eyes .
Děkuji
Předchozí téma: Komunikační pravidla - celá doména (subnet) jako cíl
Další téma: problem s UPLOAD
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:05:08 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.19494 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.