Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Webmail - náhodný problém s odesíláním (Ve webmailu náhodně nejdou odesílat maily)
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Odeslat poštu tomuto uživateli
Konfigurace: Kerio Connect ve vnitřní síti za firewallem Kerio Control.

Z Webmailu (stará verze) náhodně nejdou odesílat maily. Problém se projevuje jen při připojení z Internetu. Pokud testuji z vnitřní sítě nebo jsem připojen VPNkou, je vše v pořádku.

Problém se projevuje tak, že když napíši novou zprávu nebo odpověď na příchozí zprávu a dám "Odeslat", tak se Webmail tváří, že zprávu odesílá, nicméně okno s odesílanou zprávou zůstává stále (i několik minut) viditelné a zpráva se neodešle.

Výskyt problému je naprosto náhodný v čase. Nezáleží ani na tom, odkud jsem připojen.

V logu Kerio Connect ani Kerio Control jsem neobjevil žádné související záznamy.

Jste schopen mi někdo poradit?
Předchozí téma: Rozpadlá struktura složek
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.3.4
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čec 22 10:46:14 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00700 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.