Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Problém při aktualizaci Connectu s KOFF na některých stanicích
  •  
marian

Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám problém při každé aktualizaci Connect. Na stanicích s KOFF probíhá automatická aktualizace bez problémů (asi na 15), až na 2 s Windows 7. Uživatelé nemají admin práva a na těchto na dvou (přitom všude jsem KOFF instaloval stejně) se musím přihlásit jako admin, odinstalovat starý a nainstalovat nový KOFF ručně. Hledal jsem nějaký log, kde bych našel informaci, proč k automatické aktualizaci při startu MS Outlooku 2010 nedošlo, ale nic jsem nenašel (pouze nějaký updater.log).

Zapisuje se někam průběh automatické aktualizace KOFFu?
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Pokud se automatická aktualizace spustí (a potom selže), tak v %temp% budou nové instalační logy KOFFu. Nicméně nevim, jestli vám to pomůže.
Každopádně bych vám doporučil odinstalovat Kerio Updater Service a nainstalovatjako admin nějakou maličko starší verzi KOFFu (např 8.3.3). Pak vyzkoušejte, jestli muže update provést uživatel bez admin práv (nechte ho spustit instalační balíček ručně, ne jako autoupdate, rozdíl je jen v tom, zda se instalace spustí s plným uživatelským rozhraním). Pokud to proběhne bez potíží, bude vám už autoupdate fungovat. Pokud ne, tak prosím neprovádějte aktualizaci jako admin a obraťte se na Kerio technickou podporu.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
marian

[img][url]http://jpeg.cz/images/2014/12/06/8i57R.png[/url][/img]

Můžete mne navést jak nejlépe kontaktovat technickou podporu v českém jazyce?

[Aktualizováno: So, 06 prosinec 2014 15:17]

Předchozí téma: Utok na SMTP server
Další téma: Ukončení podpory pro openSUSE a SUSE Linux
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čec 22 10:45:59 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00318 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.