Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Opožděné doručení mailu v outlook
  •  
marekhoffman je nyní offline marekhoffman

Příspěvky: 1

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den chtěl bych se zeptat proč se opožďují emaily při použití KOF v outlooku? Pokud email dorazí na mailserver okamžitě ho uživatel vidí ve webmailu, ale do outlooku dorazí třeba až za 5 hodin. Dělá to jak předposlední verze, tak i poslední. Už se to objevilo u dvou zákazníků.
Díky za případnou pomoc.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Bohužel Vám zde poradit nemohu. Existuje několik možností, kdy by mohlo dojít ke zpoždění zprávy o půl hodiny, nicméně zpoždění v řádu hodin běžně nenastane. Pokud k němu opakovaně dochází (zejména pokud takové chování dokážete zopakovat na požádání), doporučuji problém řešit s technickou podporou Kerio.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Předchozí téma: Filtr dle času ... ???
Další téma: Ve Webmailu se mi neukazují odeslané zprávy
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 22:29:30 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92979 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.