Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Výchozí zobrazení sdílených kontaktů (Kterak docílit ve sdílených kontaktech v KOFF jiného výchozího zobrazení, než jsou "vizitky".)
  •  
Honza Jaroš je nyní offline Honza Jaroš

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
nechá se nějak docílit toho, aby se sdílená složka kontaktů v Outlooku připojeném přes KOFF zobrazovala uživatelům ve výchozím stavu jako seznam a ne jako vizitky? Když si přenastavím složku kontaktů ve vlastním mailboxu na zobrazení jako seznam a připojím se na tuto schránku z jiného počítače, Outlook si změnu zobrazení provedenou na jiném počítači pamatuje. U sdílených kontaktů se mi ale podobného chování nedaří docílit, takže bych rád zjistil, jestli to nejde, nebo jestli jen blbě hledám...?
Předem díky za informace, ať už to jde nebo ne.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den
Bohužel to asi možné nebude. Nastavení zobrazení Vašich složek ukládá Outlook k příslušné složce (proto se synchronizuje mezi různými profily připojenými ke stejnému mailboxu). U sdílených složek toto Outlook udělat nemůže (nemusí na to mít práva a není žádoucí, aby si uživatelé mezi sebou nastavení přepisovali). Proto zobrazení ukládá vždy do mailboxu toho, kdo si nastavení provedl (a také to odtud čte). Takže uživatelé sdílených složek mají každý své vlastní nastavení.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
Honza Jaroš je nyní offline Honza Jaroš

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
OK, díky za informaci, alespoň to nemusím hledat. Zkusím, jestli to nepůjde nastavit přes registry.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne zář 23 07:01:55 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82410 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.