Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOF 8.4.0 a xp (nelze nainstalovat)
  •  
killerdeamon258 je nyní offline killerdeamon258

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den ve firmě jsme provedli update na verzi 8.4.0, ale na pc s xp nám nelze nainstalovat klienta KOF pro tuto verzi vždy skončí jako předčasně ukončená instalace. Verze 8.3.0 se instaluje bez problému. Provedl jsem plný update systému, nainstaloval office 2007 sp3 a je to pořád stejné.

Děkuji za pomoc
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Verze 8.4 používá novější verzi InstallShield programu pro vytvoření instalačního balíčku a používá i novější verzi MSI Installeru. Zdá se, že právě toto může být důvodem proč na některých Windows XP počítačích jsou problémy s instalací. Na čistých Windows XP SP3 vše funguje jak má. Zatím nevíme jaké modifikace MSI konkrétně jsou na počítačích, kde instalace selhává.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Lukas Petrlik (Kerio)

Příspěvky: 11
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, pokud problém přetrvává, doporučoval bych čistou instalaci Windows XP SP3 (mohou být poškozené registry). Pokud ani to nepomůže, a pokud nemůžete problém vyřešit přechodem na novější verzi Windows, obraťte se prosím na naší technickou podporu (http://www.kerio.cz/support/technical-support). Technická podpora na základě chyby v produktu není zpoplatněna.
  •  
killerdeamon258 je nyní offline killerdeamon258

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
jakmile se stavím u uživatelky pokusím se zvýšit typ kerio msi instaleru a dám vědět díky za typ.
Předchozí téma: Seznam vlastních pravidel pro spam
Další téma: Automatická odpověď
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:04:52 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.93396 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.