Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Automatická odpověď (Automatická odpověď při přečtení zprávy)
  •  
OndrejD

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
jde nějak nastavit, aby Kerio automaticky odesílalo odpověď při přečtení nebo zobrazení zprávy uživatelem?
(Volba "Odpovědět" uživatelem nevyhovuje)

Děkuji
Ondřej Doležal
  •  
Miroslav Kroc je nyní offline Miroslav Kroc

Příspěvky: 26
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
nevím co jste přesně myslel formulací "odpovědět uživatelem". Automatická potvrzení o doručení nebo přečtení zprávy nastavuje odesilatel zprávy. Potvrzení o doručení zasílá přímo server. Potvrzení o přečtení je záležitostí klientské aplikace, kterou uživatel používá pro čtení pošty.

Pro automatické zasílání odpovědí na přijatý mail typu "Váš požadavek je evidován" je možné nastavit uživatelský filtr. V tomto případě je možné posílat pouze statický text.

Pro posílání zpráv generovaných ze šablony na základě dodaných údajů bude pravděpodobně nutné použít příslušný software na evidenci požadavků. Kerio Connect bude v tomto případě pouze přeposílat zprávy doručované na danou adresu do tohoto systému.
Předchozí téma: KOF 8.4.0 a xp
Další téma: Změna cesty k datovému adresáři
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:05:42 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87674 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.