Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Podpora IKEv2 (Site to site VPN na MS Azure)
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Odeslat poštu tomuto uživateli
Testuji MS Azure a chci provést site-to-site propojení LAN a Azure Virtual Network.

Bohužel jsem zjistil, že Kerio Control nepodporuje IKEv2, ale pouze IKEv1. To ovšem zase nepodporuje Azure.

Kdy bude do KC implementováno IKEv2?

Děkuji
  •  

Po roce oživuji dotaz, snad někdo z Keria odpoví.

Uvažuje se o implementaci IKEv2 do Kerio Control? Je známá nějaká časová rovina implementace?

Vzhledem k tomu, že bez IKEv2 není možné vytvořit Site-to-site VPN s cloudem MS Azure, tak bez implementace přestane být KC pro spoustu zákazníku použitelnou volbou?

Doufám, že tento dotaz lidé z Keria nenechají "vyhnít" jako před rokem . . . Confused
  •  
ozana je nyní offline ozana

A proč nenapíšete na support?
  •  

1. Protože na tomto fóru lidé z Keria pravidelně odpovídají.

2. Protože si myslím, že je to věc, která by mohla zajímat více lidí.

3. Protože jsem začal nabývat dojmu, že to tady ze strany Keria začíná fungovat na pricipu "nevhodné dotazy se ignorují" a chtěl jsem si tuto skutečnost ověřit.

BTW, ve chvíli kdy budu na Azure cloud skutečně přecházet a nejen si s ním hrát jako dosud, tak budou pouze dvě možností: Kerio IKEv2 umí a zůstává nebo Kerio IKEv2 neumí a končí.
  •  
ozana je nyní offline ozana

Ano, tady na fóru Vám odpovědět nemusí, na supportu něco odpovědět musí. Proto je lepší se na věci, které komunita uživatelů nemůže vědět, zeptat na podpoře.
  •  
Trnda je nyní offline Trnda

já to řeším tak, že na VPNka mám pře Keriem Cisco. Stačí na to obyčejný router řady 18xx.

[Aktualizováno: Út, 26 červenec 2016 09:35]

Předchozí téma: Monitoring
Další téma: Chyba ovladače Kerio VPN klient
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po pro 11 18:08:08 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.99813 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.