Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » datum u úkolů (asi chyba webového kerio Connect Klienta)
  •  
vana-hb je nyní offline vana-hb

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

řeším problém se zadáváním termínu připomenutí a splnění úkolu v Outlooku 2007 a kompatibilitu tohoto záznamu s webovým klientem. Vysvětlím na příkladu a přikládám soubor toho co vidim.

V Outlooku zadám nový úkol s termínem připomenutí 22.2 a termínem splnění 28.2. Ve starém webovém rozhraní se vše zobrazí jak má, tedy připomenutí 22.2 a splnění 28.2. A teď ten problém. V novém webovém klientovi (tom modrém) vidím jen jeden datum a to datum připomenutí?! U úkolů které maji jen datum dokončení vidim prázdné políčko.

Možná mi něco uniklo a potřebuji nasměrovat, ale tak jak se mi zdá že to funguje je nové rozhraní výrazný horší než staré a pro mého zákazníka který požaduje termíny splnění (u úkolu pochopitelný požadavek) pro úkoly nepoužitelné.

Předem dík za jakoukoliv radu co s tim.

Používám Outlook2007 s Kerio Connect. Verze serveru je 8.4.1.

  • Příloha: úkoly.jpg
    (Velikost: 115.30KB, Staženo 192 krát)
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Chyba to není. Kerio Connect client pracuje se zjednodušenými úkoly určenými spíše jako ToDo list, než jako komplexní nástroj pro plánování práce. Filozofií se nejvíce blíží např. Reminders na OS X.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
vana-hb je nyní offline vana-hb

Příspěvky: 6
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dík za odpověď, ale.

Nerozumím, a rád bych pochopil, filozofii která Vás dovedla k rozhodnutí, že budete v tak zvaném ToDo listu raději zobrazovaz datum připomenutí místo datumu dokončení. ToDo list který neukazuje kdy má být úkol dokončen je naprosto bezcený a stejně tak bych řekl, že mít v ToDo listu datum připomenutí taky trochu kulhá a dá se říct, že je to irelevantní informace k samotnému úkolu.

Musím konstatovat, že máme zákazníky kteří raději používaji staré rozhraní protože filozofie nového, tedy ukázat co nejmíň dat (pravděpodobně), jim nesedí.

P

[Aktualizováno: Ne, 22 únor 2015 20:10]

  •  
petrf je nyní offline petrf

Příspěvky: 10
Odeslat poštu tomuto uživateli
Naprosto s Vámi souhlasím, úkoly v novém rozhraní jsou naprosto nepoužitelné.
Obecně musím konstatovat, že spousta (spíše většina) našich uživatelů raději používá staré rozhraní obecně, nejen na úkoly.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:14:43 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87518 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.