Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » BlackBerry OS10 ActiveSync Kalendář FreeBusy -- problem (Nefungující FreeBusy na BlackBerry OS10)
  •  
DaemonCZE je nyní offline DaemonCZE

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
při dalším zkoumání vlastností ActiveSync na BlackBerry OS 10.3 jsem zjistil, že nefunguje FreeBusy mezi uživateli v rámci jedné domény. Ve spojení s Microsoft Exchange vše funguje jak má.
Vše dokládají přiložené screenshoty ze zařízení.

IMG_20150221_010139.png -- plánování schůzky ve spojení s MS Exchange 2013 (při pozvání účastníků je vidět jejich FreeBusy status)
IMG_20150221_010150.png -- rozšířený pohled na MS Exchange 2013 (výpis všech pozvaných uživatelů)

IMG_20150221_010238.png -- plánování schůzky na Kerio Connect -- pozvaní nejsou nikde uvedeni a FreeBusy statusy se vůbec nezobrazují.

Plánování schůzky z mobilního zařízení BlackBerry je v takovém případě nepoužitelné Sad. Bylo by možné toto v příštím release opravit?

Děkuji.
S pozdravem,
Jan Černohorský

[Aktualizováno: So, 21 únor 2015 02:24]

  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jedná se o chybu v BlackBerry OS, kdy zařízení neumí správně pracovat s verzemi protokolu Exchange ActiveSync. Vaše srovnání porovnáná EAS 12 a EAS 14.1. BlackBerry zobrazuje freebusy is pro servery s EAS 12, kde freebusy není součástí protokolu.

Pokud máte návrh na vylepšení produktu (přidání podpory pro EAS 14.1), použijte prosím tlačítko "Návrh na vylepšení" v administraci produktu nebo kontaktujte naši technickou podporu.

Toto fórum je určeno pro komunikaci mezi uživateli a neslouží k hlášení chyb nebo požadovaných vylepšení.
Děkuji.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Podpis 4095
Další téma: Odesílani mailů z více domen
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:06:26 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81811 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.