Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Sdílené kontakty v mobilu
  •  
Lycianus je nyní offline Lycianus

Příspěvky: 25
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím chci se optat zda někdo nea zkušenost s nastavením sdílených kontaktu v mobilu. Na kerio jsem presem z MS Exch, tak sem házim tento dotaz Smile Jde mi o to ze mam 30 uzivatelu a sdilene kontakty bych chtel treba jen pro 5 lidi poradil by mi nekdo jak nastavit ? Diky moc
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Možnosti jsou dvě. Buď nasdílet kontaktovou složku některého uživatele ostatním nebo vytvořit veřejnou složku s kontakty a tuto pak synchronizovat do mobilních zařízení. Ověřte si, že váš mobil umí pracovat a synchronizovat více kontaktových složek v Exchange ActiveSync. Kerio Connect toto plně podporuje, bohužel ne všechny mobily to umí.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Webmail mailAttach.php: Session expired
Další téma: Vlaječky u zprávy
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:59:46 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.85321 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.