Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » QOS na IP adresu (VOIP a QOS)
  •  
Kolombo82 je nyní offline Kolombo82

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
nasadili jsme za Kerio Control, několik VOIP adaptérů a nyní řešíme jak zabezpečit řízení kvality pro tyto adaptéry.
Jelikož používáme nestandarní VOIP porty (5090-5100) tak se obávám, aby mne pravidla na služby SIP atd, které má Kerio předdefinované, fungovala správně a zaručovala adaptérům minimální download a upload.

Proto jsem se tomu chtěl vyhnout a garantovat rychlost přímo na IP adresu adaptéru. To jsem ale v nastavení nikde nenašel. Jsem slepý, nebo to Kerio neumí?

Děkuji za "nakopnutí"

K.
  •  
lobic je nyní offline lobic

Příspěvky: 9
Odeslat poštu tomuto uživateli
co udelat v komunikacnich pravidlech dalsi pravidlo pro dane IP a pristup do netu, ty obarvit DSCPckem a pak v Rizeni sirky pasma QOSu si vybrat pro komunikaci Pakety s nastavenou hodnotou DSCP QOS a definovat jim rezervaci...
Předchozí téma: Dvoustupňové ověřování
Další téma: držená SMTP spojení
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 13:32:23 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.85340 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.