Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Plánování zdrojů
  •  
krupka je nyní offline krupka

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit s nastavením plánováním zdrojů. Pominu nefunkční chování nastavení oprávnění na verzi 8.3.2. Provedl jsem upgrade Connectu na poslední verzi a zde se mi to chová následovně:

Pokud v administraci zdroje nastavím na kartě Oprávnění v poli "Plánovat tento zdroj smějí..." skupinu [domena.cz] (atp.) zobrazí se mi v klientu kalendář se zámečkem a tento kalendář mám právo pouze prohlížet. Myslel jsem, že naplánovat akci vybraného zdroje mohou právě vyvolení v tomto poli!? Vypadá, že toto pole funguje pouze pro prohlížení. Měl jsem za to, že lidé definovaní v tomto poli mohou právě do kalendáře zadávat své rezervace a takto mi to nefunguje.

Pokud se v administraci nastavím v poli správce rezervací jako správce, kalendář zdroje se mi odemče a můžu upravovat, mazat.

Pomůže mi někdo vysvětlit zda je toto normální chování? Z ubohé dokumentace nejsem schopen nic vyčíst. Děkuji za pomoc.

•  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Plánování zdrojů funguje, jen na to jdete špatným směrem. Rezervace vytvářejte u sebe v kalendáři, vyberte účastníky, místnosti a prostředky pouze rezervujte (pozvěte na schůzku).

Pokud se pokusíte vytvářet a mazat přímo v kalendáři zdroje, nastane zmatek.

Také jsem se s tímto dříve dost potrápil, než jsem pochopil jak to v Kerio chodí...

TL
  •  
krupka je nyní offline krupka

Díky za nakopnutí.
Pokusil jsem se jak píšete vytvářet a mazat událost přímo v kalendáři zdroje, ale Kerio nepovolilo vůbec nic. To mě zmátlo. Poté co jsem rezervoval vlastní událostí z mého hlavního kalendáře a přidal zdroj jako účastníka schůzky tak rezervace proběhla. Ještě jednou díky. Snad si se zbytkem už poradím.
Předchozí téma: Web-rozhraní Ipad Air - Kerio Connect Client
Další téma: Apple OS - synchronizace kontaktů přestala fungovat
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne říj 22 15:37:20 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00416 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.