Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Specificke požadavky na podpis
  •  
churavym je nyní offline churavym

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den, tento problém jsem zkousel resit s kerio partnerem, ale tam mi jen potvrdili mnou zjistene poznatky, které nas dostavaji do patove situace.
Pozadavek našeho vedeni je, aby každý uživatel el. posty mel ve svém podpisu vlozeny obrazek (logo organizace). Obrazek nesmí byt vlozen jako odkaz na externi zdroj ale musí byt integrovan v tele zprávy. Tuto funkcionalitu ma napr. ms outlook. Ten mame u nas zakoupen, ale resit mail a podpis přes tento produkt je az poslední cesta, kterou bych se chtěl vydavat.
Podpis ve webovem klientovi ale vlozeni obrazku nepodporuje (pouze odkaz na obrazek). Když bych chtěl obrazek vlozit jako base64 kod, tak bohužel nelze, neboť počet znaku je max. 4095 a jenom logo ma 17000.
Také jsem zkousel nastavit paticku...je uplne perfektni, ze pouziva promene (skoda, ze nejdou pouzit v podpisu), super, ze jdou vkládat obrazky, jak potrebujeme, ale bohužel je to paticka a my potrebujeme podpis na konci zprávy, pripadne odpovedi...ne az na konci mailu.
Zkousel jsem ruzne finty, ze bych napr. do paticky vlozil obrazek a v podpisu bych jej pouze zobrazil, ale vždy jsem narazil, ze tak dlouhy text ani do paticky ani do podpisu neulozim.
Kerio používáme téměř od svého vzniku, platíme podporu a jsme s timto resenim nadmiru spokojeni. Bohuzel vyse popsanou funkcionalitu musíme zprovoznit, tudíž prosim o radu, jak na to, pripadne odpověď na me otázky:
1. Nelze uzivatelsky navysit počet znaku v podpisu (pouziti base64 vlozeni obrazku)?
2. Neplanuje Kerio moznost vlozeni obrazku do podpisu (do tela zprávy, nikoliv jako odkaz na externi zdroj), pripadne pouziti promenych v podpisu?
Omlouvam se, pokud zakladam duplicitni téma, ale co jsem prohledaval, nikdy jsem nenasel postup, který by vyresil muj problém.
Dekuji předem za odpověď, pripadne na zamysleni se nad tim, jestli by nebylo dobře uvedene zapracovat do nejake další verze...myslim, ze tento požadavek muze mit vice organizaci.
Předchozí téma: Sdílené kalendáře pře dvě domény
Další téma: funkce "oznámit doručení zprávy"
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So zář 23 14:44:07 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.01508 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.