Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nesynchronizují se složky IMAP se znakem & v názvu
  •  
maxdevaine je nyní offline maxdevaine

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
nesetkal se někdo s problémem, že se mu nesyncovaly složky přes imap?
Už jsem na to narazil podruhé, uživatel měl v outlooku přidán další účet, z historických důvodů jako imap.
V tomto účtě si vytvářel složky, podsložky apod. Jenomže, jednu složku pojmenoval takto :

Něco & něco

Poté přišla stížnost, že se nějaké další složky lidem nezobrazují a v tomto byl kámen úrazu.
Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem složku vyexportoval do pst, následně smazal, ve webmailu vytvořil a emaily naimportoval zpět. Od té doby vše ok.

Po nějaké době jsem upgradoval na kerio 8.4.1 a tuto verzi mám stále (v changelogu jsem neviděl nic, kvůli čemu bych měl upgradovat) a dnes se mi opět ohlásil uživatel (jiný), že nevidí jednu složku, kterou někdo vytvořil. Když na to koukám, tak opět složka, která má v názvu &

Kerio Connect provozuji na CentOS 6.6 64bit.

Nenarazili jste někdo na podobnou věc?

Děkuji
S pozdravem
Max Devaine

[Aktualizováno: Pá, 10 duben 2015 13:03]

•  
maxdevaine je nyní offline maxdevaine

Odeslat poštu tomuto uživateli
Menší update, zatím to vypadá na problém outlooku jako takového, konkrétně na problém s verzí 2013. Pomalu začínám chápat nadávky na outlook ve spojení s imapem :-/.

S pozdravem
Max Devaine
Předchozí téma: IMAP nestahuje Odeslanou poštu a synchronizace končí chybou
Další téma: Hláška - konflikt při synchronizaci podsložky..
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 08:11:27 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.01662 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.