Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Změna portu WebMailu (Jak změnit port WebMailu )
  •  
richi

Odeslat poštu tomuto uživateli
Jak se dá změnit port pro WebMail (nyní 443), když chci současně používat Activesync, který musí na portu 443 zůstat kvůli některým mobilním zařízením?
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

A tobě nefunguje současně ActiveSync a Webmail na standardních portech?
  •  
richi

Funguje obojí na 443, ale potřebuji to změnit (pro WebMail).
  •  

•  
richi

Mám méně veřejných IP adres než požadavků na 443 porty, které nemůžou být přeroutovány na jiné porty.
  •  

Já pořád nerozumím co řešíš. Moje konfigurace: jedna veřejná IP adresa, Webmail i ActiveSync na standardních portech a žádný problém.
  •  
richi

Tak naposled. Nikdy jsem nepsal, že s tím mám problém, když to obojí běží na 443, ale potřebuji to změnit a Activesync změnit nelze kvůli některým mobilům. Takže bych chtěl změnit port pouze pro WebMail. (Nechci, aby naběhl WebMail po zadání https://blabla.cz když na stejné IP běží Activesync).

•  

Sice pořád nechápu proč, ale když na tom trváš: IMHO to jde změnit v mailserver.cfg (bez záruky, nikdy jsem to nedělal).
  •  
richi

Pokud vím, tak to tam jde změnit , ale změna se provede u Webmailu i Activesync současně.
  •  
ozana je nyní offline ozana

Citát:
Mám méně veřejných IP adres než požadavků na 443 porty, které nemůžou být přeroutovány na jiné porty.

Co reverzní proxy (Kerio Control), nepomohla by?

[Aktualizováno: Čt, 23 duben 2015 12:33]

Předchozí téma: Hláška - konflikt při synchronizaci podsložky..
Další téma: Seznam odpovědí (nebo podpisů nebo patiček)
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čen 26 07:25:36 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00404 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.