Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Hromadné maily (Nastavení odesílání v jednom smtp spojení)
  •  
Majk je nyní offline Majk

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
jednou za čas odesíláme našim zaměstnancům hromadné maily do jejich soukromých poštovních schránek na veřejných mailových serverech.
Pravidelně se nám od jednoho z nich vrací NDR - "421 4.7.1 You have been temporarily ban ned. Try again later or report to ...". Dle jejich podpory je to tím, že při odesílání zpráv narážíme na některé nastavené limity na jejich serveru :
- posílejte několik set zpráv v jednom SMTP spojení (např 500) a neotevírejte zároveň příliš mnoho SMTP spojení naráz k našemu serveru
Ostatní limity se týkají např. neexistujících mailových schránek, ale to není náš případ.

Lze na Keriu nastavit, když má odeslat několik desítek mailů na jednu doménu v krátkém čase, aby je posílal v jednom spojení?

Děkuji.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nesouvisející emaily Kerio Connect při odesílání nespojuje. Pokud ovšem do Kerio Connectu tento email pošlete jako jeden, se všemi příjemci, tak jej automaticky odešle v dávce podle cílového serveru přijemců. Takže když místo stovek jednotlivých emailů pošlete jeden pro sto příjemců, mělo by se to vyřešit. Pokud jsou ovšem emaily personalizované a musí jít v různých kopiích, pak se budou i z Kerio Connectu odesílat jednotlivě.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Majk je nyní offline Majk

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Maily musí být personalizované..
Děkuji za odpověď.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:44:49 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82223 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.