Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VIP bez logování se (ostatní se musí přihlásit)
  •  
ozana je nyní offline ozana

Příspěvky: 713
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jakým způsobem zabezpečit, aby všechny počítače připojené na rozhraní VIP (10.0.0.x) měli volný přístup k internetu bez přihlašování a uživatelé na PC připojených na rozhraní OBYČ (192.168.30.x) byli přesměrování na přihlašovací stránku (než je to pustí na internet)?

Nyní je ověřování uživatelů vynucováno přes komunikační pravidla (zdroj ověření uživatelé), ale oni musí nejdříve zadat adresu firewallu a tam se přihlásit. Nedostanou se tam automaticky.

VIP mají výše pravidlo se zdroj = rozhraní VIP LAN, díky kterému se dostanou na internet bez přihlašování.


Když jsem v komunikačních pravidlech přidal k "ověření uživatelé" rozhraní OBYČ LAN tak, ať dám do filtrování obsahu jakékoli restrikce, procházím bez přihlášení.

[Aktualizováno: St, 29 červenec 2015 10:26]

Předchozí téma: VPN Tunel
Další téma: MyKerio
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:59:03 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81868 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.