Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » WinMail nevybere všechnu poštu (Některé zprávy zůstávají trvale ve složce #msgs)
  •  
hpadmin je nyní offline hpadmin

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
denně dochází k tomu, že u většiny účtů nedochází k úplnému výběru pošty, ta nadále zůstává uskladněna ve složce #msgs. Klientem je vždy Win Mail Live. Spamem označeny nebyly a většina spam kontrol byla vypnuta, týká se to i zprác, které někteří přijmou a někteří je nevyzvednou (tu samou zprávu). Prosím o pomoc, jak toto vyřešit.
Ještě bych potřeboval jeden tip ... dají se nějak odesílat zprávy, které mají stejnou doménu a nemají zároveň v Keriu účet ? (tj. jsou to klienti využívající naši doménu, ale nejsou zaměstnanci, tudíž zde nemají účet v Keriu) ... doposud jsem to řešil nastavením externího smtp serveru, ale nevidím to jako optimální řešení.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jde o POP3 nebo IMAP? Asi bych začal zapnutím debug zpráv v debug logu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
hpadmin je nyní offline hpadmin

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
POP3 ... juknu na debugy, dekuji
Předchozí téma: Upgrade na Windows 10
Další téma: KOFMSP.dll
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:07:42 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.80872 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.