Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Pripojenie Keria do siete
  •  
Imik81 je nyní offline Imik81

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahojte.
Chcem sa poradiť ako mám zapojiť Keria do siete.Nainštaloval som si Kerio Control VMware Virtual Appliance (VMX)na staršie PC s dvomi sieťovými kartami.Jedna ma Ip 192.168.0.10 a druhá 192.168.0.11.Internetové spojenie mi zabezpečuje router Zyxell P-2812HNU-F3. Zo Zyxelu mi ide výstup z Lan portu do switchu, ktorý mi zabezpečuje internet v budove. Dal som PC s Keriom medzi switch a router. Zadefinoval som si Ip adresu ktorá mi ide do switchu ako 192.168.0.10 Adresa zo sieťovej karty ktorá sa napája na router je 192.168.0.11.
Doteraz som mal nadefinovú bránu na internet zo Zyxellu ako 192.168.0.9.
Dns server zabezpečuje server s IP 192.168.0.8.
Ako nám nakonfigurovať rozharanie v Keriu aby mi fungoval internet.

Rozhranie pre internet som nakonfiguroval ako
Ip 192.168.0.11
Maska 255.255.255.0
Brána 192.168.0.9
DNS 192.168.0.8

Rozhranie dúverihodné

Ip 192.168.0.11
Maska 255.255.255.0
Brána
DNS 192.168.0.8

Ďakujem

[Aktualizováno: Čt, 10 září 2015 11:06]

•  
ozana je nyní offline ozana

Kerio Control VMware Virtual Appliance (VMX) je určena pro provoz ve virtuálním prostředí, ne na fyzický stroj.

•  
BoBik je nyní offline BoBik

Kerio Control funguje jako router. Takže:
1. IP na LAN NIC nesmí být ze stejného subnetu jako IP na INternet NIC.
2. Je celkem zbytečné mít dva routery. Takže Zyxel můžeš vyřadit /přepnout do režimu "bridge".

Předpokládám, že se jedná o produkční instalaci, nikoliv testlab. Opravdu chceš provozovat firewall na "starém PC". Co když to PC odejde? Firma bude bez internetu? Firewall IMHO patří na server . . .
Předchozí téma: Aktualizace Kerio Control 8.6.1
Další téma: Logování přístupu k VPN
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt čen 29 05:45:10 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00356 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.