Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Kerio Control 7.2.2 - Nažírání paměti (Nažírání paměti)
  •  
Vysin je nyní offline Vysin

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

rád bych poprosil o radu, byt chápu, že se jedná o starou verzi.
Provozuji Kerio Control 7.2.2 MS Win 2008, 2 GB RAM. Poslední dobou se ale stává, že pokud někdo něco stahuje, tak poměrně rychle se vyžírá operační paměť. Podle vše ho dělá Kerio Control, protože jakmile se stahování dokončí, paměť se už nenažírá, ale taky se neuvolní. Extrémní případ je když stahuji updaty a během cca 2 hodin se mi vyžere celá RAM (2GB). Antivir v Keriu mám vypnutý.
Dokážete prosím poradit, nebo aspon nasměřovat kde by mohl být problém.

Díky
Vysin
  •  
ozana je nyní offline ozana

Version 7.2.2 - December 6, 2011

A co jiného byste chtěl slyšet, než že chce to vyzkoušet novější verzi?

[Aktualizováno: Pá, 02 říjen 2015 13:10]

•  

Chtěl bych vědět radu jestli to někdo řešil a jak to vyřešil.

Zkoušet nové verze nemohu, neboť nemám licenci na novou verzi. Důvod? Cena.
Trial verze mi problém nevyřeší.
  •  
ozana je nyní offline ozana

Vysin napsal dne Pá, 02 říjen 2015 13:34
Chtěl bych vědět radu jestli to někdo řešil a jak to vyřešil.

Zkoušet nové verze nemohu, neboť nemám licenci na novou verzi. Důvod? Cena.
Trial verze mi problém nevyřeší.

Opravdu si myslíte, že si někdo bude pamatovat, zda něco takového řešil před cca 4 roky?!

[Aktualizováno: Po, 05 říjen 2015 10:25]

•  

Problém mohl někdo řešit i před nedávnou dobou. Taky je možné, že se může jednat o globálnější problém, který je možno řešit univerzálně.

Vy si myslíte že všichni používají jen poslední verzi? (Ano chápu, je to doporučeno)

Nemám zájem abychom tu vedli bezpředmětnou debatu. Prosím vyjádření k tématu. Lepší téma bez odpovědi než téma plné plků o ničem.
Pokud se potřebujete stále vyjadřovat k tomu že mám starou verzi, prosím použijte SZ
Děkuji za pochopení
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Samotny pojem "nazira pamet" je ponekud neurcity. Pamet je od toho aby se pouzivala a pokud ji proces potrebuje, je v poradku ze ji pouzije. Napr. na cache pokud ji mate v Controlu zapnutou. To ktery proces konretne pamet pouziva muzete zjistit v Task Manageru.

2GB je pomerne malo pameti na to aby se tam vesly Windows i Control zaroven. Rozhodne bych doporucil upgrade alespon na 4GB.

[Aktualizováno: So, 10 říjen 2015 11:56]

Předchozí téma: Kerio VPN client - max. rychlost
Další téma: stream přes proxy se kouše
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne lis 19 12:59:14 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00486 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.