Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Opětovná synchronizace emailů Office 2013
  •  
tomd81 je nyní offline tomd81

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

řeším následující problém, máme Office Outlook 2013 připojený ke Keriu pomocí Exchange ActiveSync protokolu.
Vše pracovalo v pohodě, dnes ráno se stalo, že emaily se z Outlooku se ztratili a znovu probíhá nová synchronizace všech emailů. Synchronizace probíhá velice pomalu.
Můžete mi prosím napsat co se vlastně stalo?
Děkuji
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Pokud není žádný záznam na serveru v error logu, který by tomuto klientu odpovídal, tak se obávám, že ne. Neznáme všechny nálady Outlook klienta a můžeme pracovat jen s tím, co nám pošle.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  

Dobrý den,

v Warning logu jsem našel následující:

[07/Oct/2015 17:01:07] ActiveSync: Inconsistent synchronization. The device has sent the invalid SyncKey [T=20151007T150032Z;U=0;F=0;M=33;S=0;], DeviceId: D1BA43908D014BB5A5B2100EA3699910, User: user@domena.cz, Collection: [guid: 2601e9eb-1e00-436d-a152-186a3bab94eb; id: 1; ~user<at>domena.cz/INBOX]. Forcing folder re-synchronization.

O náladách Outlooku bych se nerad zmiňoval, ale takové problémy s vaším produktem jsem u SBS nezažil. Když jsem u SBS něco rozjel, tak jsem se o to dál nestaral, prostě to jelo.
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

"O náladách Outlooku bych se nerad zmiňoval, ale takové problémy s vaším produktem jsem u SBS nezažil. Když jsem u SBS něco rozjel, tak jsem se o to dál nestaral, prostě to jelo."
To jsou takové výkřiky do tmy. Spravuji jak Kerio Connect, tak i Exchange (v SBS i plné verzi). Každý produkt má své výhody i nevýhody a Exchange určitě také není úplně bezproblémový.

Mohu se jen zeptat, proč nepoužíváte KOFF (nebo KOC)? Přijde mi to jako nejpřirozenější způsob, jak propojit Outlook s Kerio Connect.
  •  

Nezval bych to výkřikem do tmy, ale výkřikem zoufalství.

Požadavek zákazníka je požívat zprávy offline. KOFF má dlouhé odezvy, hlavně vyhledávání zpráv. Nabíhání Outlooku 2007 s KOFF je nekonečné. Trochu jsem se těšil, že to podpora ActiveSync vyřeší. Zdálo se, že ano, odezvy přijatelné.
Předchozí téma: DKIM na Kerio Mailserver 6.7.1?
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.5.3
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Pá bře 24 20:52:36 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00972 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.