Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Outlook 2013 vs. doplněk Kerio Outlook Connector
  •  
mhhory je nyní offline mhhory

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
v poslední době řeším stále opakující se problém s doplnkem Kerio Outlook Connector.

Uživatelé používají Outlook 2013. V Outlooku je potom přidán doplněk Kerio Outlook Connector, který uživatelé využívají hlavně pro definování zprávy v době nepřítomnosti - Mimo kancelář.

Celý problém je ten, že jim daný doplněk náhodně zmizí. A to tak, že pokud jim ho znovu v možnostech outlooku a doplňcích znovu přidám, tak se na liště v Outlooku zobrazí. ALE.. stačí když zavřu Outlook 2013 a znovu otevřu a už tam doplněk znovu není.

dělá to pouze u Outlook 2013 u verzí 2010 a 2007 je vše OK, KOFF jsem zkoušel přeinstalovat několikrát, používáme nejnovější verzi.

Děkuji za případné rady.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nemohu Vám odpovědět najisto, ale pokud se doplněk vždy po startu Outlooku objeví mezi neaktivními doplňky, pravděpodobně došlo ke změně nastavení načítání. To se může stát podle mých zkušeností například tehdy, kdy doplněk zakážete a opět povolíte.

Nicméně nastavení načítání doplňku je třeba opravit v registrech Windows.

Pod účtem uživatele, pro kterého chcete chování opravit, spustíte regedit a otevřete klíč: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\Outlook\Addins\K offAddIn.UserInterface
Zde by měla být hodnota LoadBeavior. Pokud má hodnotu 0, opravte ji na 3.

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

Příspěvky: 48
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
mám úplně stejný problém již delší dobu, zajímavé že jen u jednoho uživatele, u několika dalších se to sice stalo také ale stačilo reinstalovat Koff. U toho posledního zprávy synchronizují, ale v Outlooku také nemá možnosti nastavení koff, hlavní problém je že pro nastavení mimo kancelář musí do webmailu.
Doplněk koff je f outlooku neaktivní, i když ho zašktrneme tak se nespustí a po znovuotevření outlooku je zase odškrtnutý. Zkusil jsem popisovanou úpravu registru, ale nemělo to žádný vliv.
Problém máme na ntb s Win 8.1 Pro 64bit + Office 2013 Prof Plus
Dokonce i když se nám to nelíbí tak dle rady kerio jsme odebrali doplňek AVG, ale na tento problém to nepomohlo a na problémy s pomalým vyhledáváním outlooku s koff to sice vliv mělo ale ne nijak významný.
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Dané nastavení LoadBehavior v registrech může být též pro všechny uživatele počítače v klíči
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\Outlook\Addins\ KoffAddIn.UserInterface

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
mhhory je nyní offline mhhory

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Níže uvedený postup jsem sice ještě nezkoušel, ale takový malý poznatek. Pokud na počítač, na kterém se vyskytuje tento problém, založím nový účet a nastavím poštu, tak tam vše funguje bez problémů.
Takže bude problém asi zřejmě s účtem a potažmo KOFF.

Postup s registrem ještě vyzkouším a dám vědět.
Předchozí téma: Vydán Kerio Connect 8.5.3
Další téma: Vydán Kerio Connect 8.5.2
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne srp 19 19:59:19 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86652 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.