Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » stream přes proxy se kouše
  •  
Kája

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
ahoj. Mám ten problém, že pokud se připojím přes kerio (Kerio WinRoute Pro) LAN server proxy na port 3128, tak mi skoro nechodí stream.cz, cuká se po cca půl vteřinách - nemá dostatečný datový tok pro plynulé přehrání (asi přibližně od letošního jara; trochu pomůže jen stopnout video a nechat načíst napřed "do zásoby"). Pokud se připojím přímo na port 80 bez proxy, tak jde plynule. Rychlost netu je víc než dotatečná, videa z Youtube jdou hladce i ve vyšší rozlišení, výkon stroje, typ prohlížeče, jeho konfigurace, doplňky atd. nemají vliv. Zkusil jsem vypnout DNS forwarder, ale nemá to vliv. Nevím, čeho se chytit... nemáte nápad? Moc děkuji.
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio WinRoute Pro je pres 13 let stara verze, takze kompatibilita se soucasnymi weby nemuze byt zarucena ani testovana.
Předchozí téma: Kerio Control 7.2.2 - Nažírání paměti
Další téma: VPN a Windows Phone 8.1
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:45:25 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.90631 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.