Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kdy bude k dispozici opravdová archivace mailů?
  •  
PMDI je nyní offline PMDI

Příspěvky: 18
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den. Nebudu první kdo se ptá a pláče. Ale říkám se, když se nikdo nebude ptát,
tak se nic dít nebude (možná ani tak ne). Kdy prosím hodláte v Kerio Connect serveru
vyřešit a dodělat skutečnou a inteligentní archivaci emailů na úrovni jednotlivých userů,
složek, tak aby odarchivované emaily zmizely z hlavního store, nezabíraly tam místo a nezpomalovaly server a synchronizaci, ale zároveň byly nějak rozumně k dispozici/obnovení přímo od uživatele v případě že bude zapotřebí? Plánujete něco takového v horizontu měsíců, půl roku, roku, nebo vůbec o tomto neuvažujete? Trpělivost (má a zejména klientů) totiž začíná přetékat a já už vážně začínám uvažovat o přechodu na Exchange. Nakonec to zdá se vyjde i levněji. Děkuji za odpověď někoho kompetentního.
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano, rychlost práce s poštou, vyhledávání a možnost archivace trápí také mé uživatele. Kdyby došlo k výraznému zrychlení, klidně se však archivace vzdám.

TL
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:45:50 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81176 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.