Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Zobrazení kalendáře jen pro čtení pro mobilní telefon (Lze nastavit něčí kalendář jen pro čtení pro cizího uživatele tak, aby se online aktualizoval?)
  •  
Martin Fejks je nyní offline Martin Fejks

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

snažil jsem se pro rodinu nasdílet můj kalendář v Keriu. Chci aby měli kalendář pouze pro čtení a mohli si jej načíst do Androidu (verze 5+). Ovšem se mi nedaří.

Když jsem kalendář přidal jako Ical do googlu, tak se kalendář naimportoval, ale nepodařilo se mi donutit, aby se i synchronizoval, a bez synchronizace je mi to k ničemu.

Pokud ho nastavím přes activesync, tak ho mají uživatelé s plným přístupem a to zase nechci. Chtěl bych jen pro čtení.

Zkoušel jsem i vytvořit v keriu nového uživatele pro sdílení a jemu můj kalendář pro čtení nasdílet. Pak když načtu tohoto uživatele v Androidu, tak ale vidím jen jeho kalendář a ne ten sdílený ...

Nemáte někdo nápad, jak tuto situaci vyřešit?

Verze našeho serveru je 8.5.0, Typ a verze připojovaných telefonů je Honor 7 /5.0.2/ a LG G4 /5.1.1/

Díky

Martin
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Aby byl sdílený kalendář vidět, je třeba jej v nastavení synchronizace povolit. Viz http://kb.kerio.com/1507

Také je možnost použít nějakou aplikaci z Google Play store, která umí stahnovat kalendář ve formátu iCalendar (http://kb.kerio.com/981), kde se stahuje pokaždé celý kalendář a jde tak pouze o jednosměrnou synchronizaci.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Martin Fejks je nyní offline Martin Fejks

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkuji, to je přesně ono, už to funguje správně.
Tip 1507 je přesně ono, to byl problém.

Teď už chybí jen nějaká šikovná aplikace na poznámky v keriu. Neznáte někdo nějakou? vyzkoušel jsem jich 20 a u žádné se mi synchronizace rozchodit nepodařila ...

Díky.
Předchozí téma: Výjimka ze spamového filtru
Další téma: Smazana schránka přemístění
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St srp 15 13:07:04 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81052 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.