Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOFF - odstranění smazaného úložiště z Outlooku
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám Outlook 2013 a KOFF aktuální verze (9). U jednoho uživatele došlo k poblémům s KOFF, Outlook nešel spustit. Musel jsem reinstalovat KOFF, smazal jsem profil Outlooku a založil nový.

Všechno již funguje OK, ale v Outlooku mi zůstala dvě neplatná datová uložiště KOFF, která nejdou přes GUI žádným způsobem odstranit.

Jak mám tato neplatná úložiště smazat? Kde jsou definována? Registry, nějaký konfigurační soubor?

Díky
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Dobrý den.
Asi jsem úplně nepochopil Váš problém. Kde v Outlooku vidíte neplatná datová úložiště? Pokud smažete profil, tak dost dobře nevím, kde by Vám je mohl Outlook zobrazovat. Mohl byste prosím poslat nějaký screenshot?

Pavel Dostal
Kerio Technologies
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Dobrý den,
oč se jedná je vidět z přiloženého souboru.

Pokud se pokusím smazat z Nastavení účtu, záložka Datové soubory, tak dostanu hlášku že není možné smazat, protože se jedná o výchozí umístění pro doručování. Jako skutečné výchozí umístění je samozřejmě nastaven jiný datový soubor.

Taky jsem na to koukal jak tele na nová vrata, že ani smazání profilu Outlooku nepomohlo . . .

Díky

• Příloha: Outlook1.JPG
    (Velikost: 31.86KB, Staženo 119 krát)
  •  
Pavel Dostal (Kerio) je nyní offline Pavel Dostal (Kerio)

Bohužel přes datové soubory nelze úložiště KOFFu mazat, všechna jsou spojena s příslušným účtem, po jehož odstranění by měla zmizet.

To se Vám objeví v každém novém profilu, nebo pouze v profilu s daným KOFFovým účtem?

Pavel Dostal
Kerio Technologies
Předchozí téma: Podpora pro SAN/UC multidomain SSL certifikáty?
Další téma: mapovanie užívateľov z OU
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne zář 24 14:20:58 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00408 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.