Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » DNS TIMESTAMP (aktualizace časového razítka DNS záznamu na DNS serveru AD)
  •  
devlin je nyní offline devlin

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
prosím Vás, mám několik Kerio Controlů připojených do AD. Chtěl bych na DNS serveru v AD zapnout úklid, ale všiml jsem si, že Kerio Control na DNS serveru neaktualizuje u svého záznamu časové razítko. Jde toto nějak ošetřit nebo musím tyto záznamy nastavit jako statické aby mi po zapnutí úklidu na DNS serveru nezmizely? Předem děkuji za odpověď.
  •  
Petr Dobrý (Kerio) je nyní offline Petr Dobrý (Kerio)

Doporucuji nastavit je jako staticke. Pokud ma Control na LAN statickou adresu, tak se do zadne DNS neaktualizuje. Zaznam si zrejme vytvoril AD sam kdyz se pridal Control do AD.

Technická podpora je na adrese http://support.kerio.cz
  •  
devlin je nyní offline devlin

Asi mi nic jiného nezbude. Ale je to docela nepříjemné. U společností, které mají desítky poboček připojených site to site u každého zařízení zbytečně nastavovat statický záznam... I hloupější tiskárny se statickou adresou si svůj DNS záznam aktualizují. U sofistikovaného zařízení jako je Kerio Control bych tuto funkci očekával. Ale možná záleží na úhlu pohledu. Každopádně děkuji za odpověď...
Předchozí téma: Bude webinář?
Další téma: Kerio VPN Clients - disconected
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 25 10:30:23 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00371 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.