Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Opakovaná událost-schůzka v kalendáři
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
řeším zapeklitou situaci, několik uživatelů pravidelně dostává pozvánku na událost od jiného uživatele, ten v pozvánce figuruje jako organizátor. Událost je třeba upravit, změnit seznam účastníků. Potíž je v tom, že v kalendáři organizátora tato událost existuje jen jako jeho událost, nikoliv schůzka s účastníky.
Zkusil jsem projít jeho kalendář hluboko do minulosti a všechny nalezené jsou pouze událostmi, původní schůzka neexistuje.
Tušíte někdo, co s tím, jak se to mohlo přihodit?

Moc díky!

[Aktualizováno: Pá, 08 leden 2016 13:40]


TL
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
Nikdo nemá nápad co s tím? Marně si lámu hlavu, jak dříve pozvaným pomoci zbavit se neplatné události :( Organizátor událost v kalendáři nemá, asi ji smazal, ale událost dál žije vlastním životem.

TL
  •  
Thomson78 je nyní offline Thomson78

Příspěvky: 146

Odeslat poštu tomuto uživateli
ještě k doplnění: opakovaná událost-schůzka existuje v kalendářích pozvaných v umístění, které neexistuje. Organizátor totiž místo existující místnosti zasedacka<at>domena.cz použil zasedačka. Takže ani z kalendáře prostředku událost neotevřu k editaci :(
Dejte mi nějaký tip prosím, fakt nevím co s tím.

TL
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 21:24:21 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.76102 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.