Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Přenesení e-mailů na jinou doménu (Přenesení e-mailů z účtu na jiný účet)
  •  
joeendt je nyní offline joeendt

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
měl bych dotaz jak přenést emaily z účtu na doméně "xyz" do nového účtu na doméně "abc" ? Doplňuji že domény "xyz" a "abc" běží na různých serverech. Název nového účtu v doméně "abc" bude mít rozdílný název s "xyz". Lze přenést e-maily kopírováním ze schránky do schránky? Popř. jak na to?

Děkuji za reakci.


S pozdravem E.
  •  
Radek Sip

Příspěvky: 31
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud je to pro jednoho uživatele nebo malý počet uživatelů, nejjednodušší je si v desktopovém poštovním klientovi nakonfigurovat oba dva účty současně a pak si to všechno přetahat z účtu na účet (zkopírovat si v klientovi celé složky do nového účtu), nechat klienta uploadnout data na nový server a starý účet odkonfigurovat.

Není to žádné hi-tec řešení, ale nevyžaduje to administrátorský přístup na mailserver či do systému. Jinak by se to řešilo zálohou uživatele a obnovou na novém serveru, vizte http://kb.kerio.com
  •  
joeendt je nyní offline joeendt

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 26 01:03:11 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.80716 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.