Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Synchronizace kalendářových dat z Andoidu do Keria (... jak to nastavit)
  •  
cansky je nyní offline cansky

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Když si v Keriu naplánuji nějakou událost, a zasynchonizuji v Androidu, tak to (v androidu) je viditelní a připomene se, ale nefunguje mi to obráceně, tedy z Androidu do Keria. Jak to s tím je?

Jirka
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Synchronizace kalendářových událostí z mobilního zařízení samozřejmě funguje. Bohužel víme velmi málo detailů pro přesnější odpověď.
Nicméně příčin může být mnoho, od uživatelských (události jsou vytvářeny ve špatném kalendáři na telefonu), přes omezení různých verzí Androidu (umí např. synchronizovat jen jeden kalendář) až po problém komunikace se serverem (ActiveSync nebo CardDAV aplikace).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: IceWarp - porovnanie
Další téma: Příliš mnoho spojení na HTTPS
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 18 16:32:22 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81469 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.