Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Kerio problémové hlášky (Prosím o radu s několika problémy s Kerio)
  •  
Wolgos je nyní offline Wolgos

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
jsem u firmy nový a tak se stále ještě v Keriu (verze 8.5.3 (5082)) moc nevyznám proto pokud jsou mé dotazy triviální předem se omlouvám. Mám pár dotazu na některé problémy které se u nás vyskytli.

1) Prakticky každý den chodí e-maily s Upozorněním na dosazeny limit počtu spojení na jeden počítač u některých uživatelů. V čem spočívá tento problém a kde bych měl hledat řešení ?

2) Dále jsem vypozoroval že ve firmě jsou nastavený 2 VPN tunely, kde chodí hlásky že VPN tunel byl odpojen a např. za minutu přijde opět zprava ze se tunel připojil. Myslím si že tento stav není normální a nevím kde bych měl hledat problém ?

3) Poslední z problému které jsem zaznamenal je že v intervalu 2-3 hodin chodí zprava o nedostatku volné paměti na jednom ze serveru, kde tento stav trvá přibližně 10 minut pote se vytížení sytému vrátí do normálních hodnot, dají se někde nalézt podrobnosti co se zrovna v tomto období odehrává abych věděl proč k těmto výkyvům dochází ?

Moc děkuji za informace a rady, pokud bude potřeba dodat nějaké podrobnosti pro řešeni těchto problému určité je sem přidám.

[Aktualizováno: Út, 09 únor 2016 09:40]

•  
BoBik je nyní offline BoBik

Ad 1.) Buď nízký treshold nebo aplikace (možná korektní, možná malware) na inkriminovaném PC, která otevírá příliš mnoho spojení nebo neuzavírá již nepotřebná.

Ad 2.) Linka je stabilní? Logy, zejména debug log, by měly napovědět více.

Ad 3.) Perfmon, logy.
  •  
ozana je nyní offline ozana

Upgradujte na vyšší verzi. Nebo nemáte předplaceno?
Předchozí téma: Kerio Control Box - dualne pripojenie do internetu
Další téma: Správné nastavení virtuální sítě - vlan
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 16:00:15 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.03587 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.