Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Kerio Outlook Connector KOFF
  •  
peett je nyní offline peett

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
chtěl bych přejít na používání KOFF ve svém Outlooku. Při jeho instalaci bude můj stávající POP3 účet "upgradován" nebo bude vytvořen úplně nový účet?
Lze nějak stávající POP3 účet přemigrovat na KOFF?
Děkuji. Brunclík
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Samotným nainstalováním Kerio Outlook Connectoru se s profilem Outlooku nic neprovede. Až automatické vytvoření účtu nástrojem ze stránky Integrace s Windows vytvoří nový profil Outlooku s Kerio účtem. Původní profil s POP3 účtem zůstane zachován. Můžete tedy v novém profilu připojit .pst soubor z původního profilu. A zprávy přesunout do účtu Kerio Outlook Connectoru nebo je nechat v PST.

[Aktualizováno: So, 27 únor 2016 17:31]


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
maxdevaine je nyní offline maxdevaine

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
doporučuji si vytvořit nový profil v outlooku, do něj po nainstalování KOFF přidat Kerio klienta a následně v tomto profilu otevřít PST z pop3 účtu.

Existuje kratší varianta, přidat kerio účet do stejného profilu jako je pop3 účet, ale s tím mám špatné zkušenosti (KOFF/outlook se chová nestabilně)

S pozdravem
Max Devaine
Předchozí téma: Nefunkční antispamová ochrana
Další téma: Masivní propouštění spamu.
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Čt srp 16 15:50:58 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86478 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.